Vycucáno z prstu

20. října 2007 v 10:31 | Dazla |  Vycucáno z prstu
Ahoj...Tahle rubrika...Ani nevím k čemu tu je, je vlastně jen vycucaná z prstu. Jak to vůbec vzniklo, vycucat z prstu? Copak když si cucáte prst, něco vycucáte? Určitě ne, takže by se vlastně tahle rubrika měla přejmenovat na Vymyšleno, protože Vycucáno z prstu je pořádný nesmysl. Ale tahle rubrika je taky pěkný nesmysl, nezdá se vám? Takže vlastně se ten název hodí. Ptáte se asi, proč tu tuhle rubriku mám, když jen píšu samý hlouposti. Já to taky nechápu, protože si prsty necucám - jinak bych totiž možná vycucala odpověď, ale takhle nemůžu. Možná bych to zkusila, ale nemám zrovna čisté ruce, takže to zahodím. Jéje, já už tu píšu kdovíjak dlouho a ani se nepřestavím! Jmenuju se Anfolia Silbaková a jsem hlavní redaktorka časopisů Co jsem si vycucala z prstu a Svět naruby. Nevím kolik mi je, od svých osmi let to nepočítám. Ale to není podstatné. Podstatné je to, že mě sem pozvali abych si něco vycucala z prstu. Byla jsem poctěna, že zrovna já můžu moderovat první díl tohoto pořadu. A teď přívítáme dnešního hosta: Pana Alfréda Žoka!
Al: Brej den, panenko!
An: Ehm, možná jste si nevšiml pane Šok,ale já žádná panenka nejsem! Pro vás slečna Silbaková!
Al: Tak soráč, slečno( zapálí si doutník). A možná jste si vy nevšimla, ale já se jmenuju Žok a ne Šok!
An: To nic, to se stává. Takže, abych se vrátila k tomu, proč jsem si vás sem pozvala: Totiž, téma dnešního pořadu je: Inspirace. Pane Žok, vy jste spisovatel. Jak získáváte inspiraci?
Al: No, nijak...Vlastně, ovšem že nějak, ale to je tajné...Vlastně se dá říct, že si to cucám z prstu( zasměje se, až mu zaskočí doutník).
An: Zrovna jsem mluvila o tom, jaký je to nesmysl! Cucat z prstu se nedá! Máte proti mně něco??
Al:(dusí se)
An: No, teď jste moc velký strašpytel, než aby jste promluvil, co?
Al: (pořád se dusí)
An(zaječí): Tak to tu nemáte co dělat( vykopne Alfréda z pódia)!
An(zářivě se usměje): Tak, to byl konec dnešního pořadu(otočí se do hlediště, tam však ti, kteří neutekli, jen nechápavě koukají.
An(pomyslí si): Burani! Neocení umění! (uražena odchází z pódia)....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama